معرفی عمده فروشی پوشاک بوبو

فروشگاه پوشاک بوبو با در نظر گرفتن سلیقه شما عزیزان پوشاکی با بهترین کیفیت و بهترین متریال برای فرزندان دلبندتان فراهم می اورد . جهت بازدید بهترین و جدید ترین ها اینجا کلیک کنید

زمانی که والدین به تهیه لباس برای فرزندانشان فکر می کنند. در ابتدا‌‌ٰ  باید درباره ی جنس لباس تصمیم بگیرند. همیشه والدین راحتی و آسایش فرزندانشان را می خواهند به این منظور باید بهترین جنس لباس برای نوزاد را بشناسند. در این مطلب، می خواهیم انواع پارچه های خوب برای استفاده کودکان، را به شما معرفی کنیم.

اولین و مهم ترین فاکتور در انتخاب جنس لباس برای بچه ها، نرمی و تحریک کننده نبودن آن است. برای نوزاد تازه متولد شده ، حساسیت بعد از بریدن بند ناف هم باید در نظر گرفته شود. برای کودکان بزرگتر، امن بودن و راحتی لباس نیز باید در نظر داشت. بهتر است پارچه ی لباس کودک شل و ول و لغزنده نباشد و به گونه ای باشد که هوا به راحتی از آن رد و بدل شود. همچنین لباس باید در برابر پریدن و دویدن های مداوم، بازی و همچنین در برابر پوشیدن و شستشوی مداوم، مقاوم باشد.

انتخاب اول برای جنس لباس کودکان، پنبه است. که شامل ویژگی هایی نظیر: تنفس راحت، راحتی لباس و قابلیت جذب را داراست. پنبه اگر طبیعی باشد بسیار بهتر است. زیرا از مواد شیمیایی تولید نشده است.

تشخیص پارچه ی پنبه ای خوب بسیار دشوار است. زیرا انواع متعددی پارچه ی پنبه ای در بازار موجود است و انسان ناوارد ممکن است پارچه ی پنبه ای بخرد که نرم و لطیف به نظر برسد اما در اولین شستشو کرک دهد و زبر نیز شود و پوست کودک را اذیت کند. یا از مواد غیرطبیعی ساخته شده باشد که باعث آزار کودک شود. همچنین پارچه ی پنبه ای که از مواد غیرطبیعی تهیه شده باشند به راحتی لک می شود و خیلی زود نرمیش را از دست می دهد. در ادامه می خواهیم چند نمونه از پارچه های خوب برای کودکان را به شما معرفی کنیم.

پنبه لاون:

این پارچه نوعی پارچه ی پنبه ای است که صد در صد آن از پنبه تشکیل شده و دارای تراکم بالایی است. و برای تهیه لباس کودکان، بسیار مناسب می باشد. این پارچه، حالت شکننده دارد.زیرا از تار و پود های بسیار نازکی تولید می شود .پارچه ی پنبه ای  شفاف و واضح است. این نوع پارچه ی پنبه ای خیلی زود خشک می شود و این یک امتیاز برای مادر هایی که نوزاد دارند به شمار می آید.

ماهوت:

پارچه ی ماهوت نیز، پارچه ای نرم و سبک است. و از پنبه یا ترکیبات آن تهیه می شود. این نوع پارچه نیز انتخاب بسیار مناسبی برای لباس کودکان است. ماهوت سطحی درخشنده دارد و می تواند جلوه ای راه راه بیافریند. این پارچه برای لباس های مجلسی نیز مناسب است.

لنین دستمال گردنی:

پارچه ی لنین سبک و نرم و یک دست است و جلوه مناسبی دارد. این پارچه به دلیل نداشتن حجم اضافه، برای تهیه انواع لباس بچه مناسب است.

وال:

وال پارچه ای تور مانند، همانند گاز پانسمان و خیلی شبیه پنبه لاون اما بدن نماتر است. این نوع پارچه هم مانند پارچه ی لاون، حالت شکنندگی نیز دارد. این نوع پارچه به دلیل سبک و روان بودن، برای دوخت پیراهن های کوچک مناسب می باشد. همچنین نوع سوییسی خالدارش برای پیراهن های دخترانه چین دار به کار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
پشتیبانی در واتس اپ