نیم بوت

با سرد شدن هوا انواع نیم بوت مردانه و زنانه وارد بازار می شوند یک استایل زیبا به ارمغان می آورد طراحی این نیم بوت ها به گونه ای هست که ساق پارا می پوشاند که مورد استقبال خیلی ازخانم ها وآقایان قرارگرفته است.

انواع مدل نیم بوت زنانه

۱-نیم بوت پاشنه طبی

نیم بوت پاشنه طبی چون وزن کل بدن رابه طوریکسان بررروی پا شما تقسیم میکند وبرای افراد باوزن زیاد بهترین گزینه هست که باعث می شود فشار زیادی به پای شما وارد می شود. همچنین این نیم بوت قد شما را بلندترنشان می دهد .

۲- نیم بوت نوک تیز

نیم بوت نوک تیزبرای پاهای باسایزکوچک وپنجه های باریک مناسب هستند وحداکثردارای پاشنه ۵سانتی متر میباشد که انتخاب مناسبی برای افراد باقدبلندی میباشد.

۳- نیم بوت ها باپاشنه بلند وپهن

اگردارای قدی کوتاه میباشد ( خانم ها دارای قد زیر۱۶۰سانتی متر) نیم بوت پاشنه پهن وبلند بخرید که قد شمارا بلندترنشان می دهد وچون پاشنه آن پهن است باعث میشود که فشارزیادی به پای شما وارد نشود .

۴- نیم بوت پاشنه میخی

نیم بوت پاشنه میخی یک مدل نیم بوت شیک هستندکه اغلب مناسب مهمانی ها ومراسم ها میباشند که خانم ها آن رابادامن های کوتاه میپوشند البته این کفش ها به دلیل زیبایی که دارند مناسب هرجایی هستند .طراحی نیم بوت پاشنه میخی به صورتی است که دارای یک زیب ازکنار وتک رنگ که اغلب دارای جنس های مخمل وچرم مصنوعی وطبیعی  هستند. 

انواع نیم بوت مردانه

۱-نیم بوت اسپرت

نیم بوت های اسپرت دارای بند میباشند وبرای آقایانی که همیشه تیپ اسپرت میپوشندمناسب هستند که میتوانند آن را با یک شلوارجین یا راسته بپوشند .

۲- نیم بوت نظامی

نیم بوت ها نظامی جنس آنها ازچرم طبیعی یامصنوعی میباشد که دارای بند میباشند وچون ظاهری بزرگ دارند .اغلب مناسب افراد با قد بلند میباشد که می توانید آن را با شلوار دم پاکش یا شلوارهای جین وکتان پوشید .

بوت بچه گانه

با شروع فصل سرما شاید کودکان بیشترازبزرگترها به کفش های زمستانی وگرم نیازدارند که به دلیل حساس بودن کودکان درانتخاب کفش های آن ها باید حساسیت بیشتری به خرج بدهید ونیم بوت های برای کودکان انتخاب کنید که درساق پای آن ها هیچ گونه حساسیت ایجاد نکند وآن را از سرما حفظ کند.نیم بوت کودکان باید دارای کفی مناسب هم باشد که داشتن عاج برای کودکان بهترین گزینه میباشد که باعث سرخوردن کودکان درفصل سرما نشود وجنس های چرم طبیعی به دلیل نرمی میتواند گزینه خوبی برای کودکان باشد.

خرید نیم بوت برای تمامی سنین

شما می توانید بهترین برندهای نیم بوت زنانه ،مردانه  وکودکان را ازسایت های معتبرمانند علیموجود و دیجی کالا ،الکتریک عمده وسایرفروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
پشتیبانی در واتس اپ